Hypoteka

Hypotéka bez poplatků

Vyplňte nezávaznou žádost a získejte až 10 000 000 Kč díky hypotéce bez registru. 100% sleva z poplatku za zpracování. Vyřízení půjčky probíhá rychle.

Chci získat hypotéku

Výhody hypotéky bez registru

Peníze můžete využít na cokoliv

Díky své flexibilitě jistě pomůže efektivně vyřešit Vaši finanční situaci.

Půjčit si můžete až do milionů korun

Úvěr je snadno dostupný, bez prověřování registrů a složité administrativy.

Flexibilná délka splácení

Délka splácení může být až 180 měsíců, takže váš rozpočet bude zatížen minimálně

Sjednání online přes náš formulář

O hypotéku si můžete požádat online prostřednictvím těchto stránek

"Chci poděkovat za rychlou a profesionální pomoc s hypotečním úvěrem. Z nabídek bank jsem si vybrala tu nejvýhodnější a hypotéku mi vyřídil specialista. Doporučuji."

Petr H.,
29let, Zlín

Chci získat hypotéku

Hypotéka s životním pojištěním

Životní pojištění a hypotéka | Zivotni-Pojisteni.euHypotéka je závazek zpravidla na 20 až 30 let. . U bonitních klientu finanční poradci velmi často nabízejí kombinaci hypotéky s investičním životním pojištěním. Typy hypotékNěkteré hypotéky se nabízí v kombinací s jinými produkty - životním pojištěním (kapitálovým nebo investičním) nebo s investicí do cenných papírů.. Co je hypotéka. Čerpání a splácení hypotékyNebankovní hypotékaKombinovaná hypotéka – hypotéka kombinovaná s investičním životním pojištěním – jde o takový typ hypotéky, kdy klient hypoteční bance splácí jen úroky a zbytek „splácí“ (investuje) do produktu IŽP. . - nebankovní hypotékaTypy hypoték , Hypotéky Kombinovaná hypotéka Je to hypoteční úvěr, který kombinujeme se stavebním spořením, kapitálovým životním pojištěním nebo investičním životním pojištěním . Tento typ hypotéky není výhodný pro všechny. HypotékyKombi hypoték je několik druhů. . Dříve byla rozšířena hypotéka v kombinaci s kapitálovým životním pojištěním. Další variantou byla hypotéka v kombinaci s investičním životním pojištěním. Obě varianty jsou silně rizikové a nevýhodné.

Hypoindex: Kombinované hypotéky nemají na ustláno, Hypotéky

Nejširší nabídkou kombinovaných hypoték se dnes může pochlubit hypoteční banka, která nabízí kombinaci jak s kapitálovým životním pojištěním (na výběr jsou produkty deseti pojišťoven), tak i s investičním životním pojištěním Finanční poradna...Splácení hypotéky lze pojistit rizikovým životním...Z celé řady typů sáhněte u vysokých pojistných částek po rizikovém životním pojištění s klesající pojistnou částkou. . To je důvod, proč není nutné, abyste byli stále pojištěni ve stejné výši. . Volit formu hypotéky nebo stavební úvěr? Hypotéka s životním pojištěním – FinExpert.czNová hypotéka od Živnostenské banky.. Hypoteční úvěr Exclusive kombinovaný s kapitálovým životním pojištěním začala ode dneška, za zvýhodněných podmínek, poskytovat Živnostenská banka ve spolupráci s Wüstenrot, životní pojišťovnou.Finanční poradna: Hypotéka versus úvěr ze stavebního...Zajímavou variantou financování bydlení jsou také hypotéky s odloženou splátkou jistiny v kombinaci s investičním životním pojištěním nebo podílovými fondy. Měsíčně platíte jen úroky hypotéky a zbytek peněz jde místo splátky jistiny do. Hypotéka s kapitálovým pojištěním - hypotéka , pojištěníV případě že je více žadatelů o hypotéku pojistnou smlouvu uzavírá ten ze žadatelů, který má rozhodující příjem na splácení úvěru. Pojištěný musí být zároveň pojistníkem. Kombinaci úvěru s kapitálovým životním pojištěním lze využít i jako Pořizuji si nové bydlení. Hypotéku chci jistit životním pojištěním...Nejčastější mýty a polopravdy o životním pojištění. Mladá žena se rozhodla pořídit si vlastní bydlení. Garsonku chce financovat hypotékou. Protože vykonává rizikové povolání, chce hypotéku jistit pojištěním.